Кондитерська фабрика «Полюс»

Шановні Партнери!
З глибокою повагою до Вас та Вашого бізнесу, запрошуємо Вас до співпраці.Ми – стабільна компанія, що розвивається та працює не тільки на території України, а й США, Німеччини, Іраку, Латвії, Чехії та інших країн.Наша продукція високої якості. Ми виконуємо поставки чітко і вчасно.Працювати з нами вигідно та надійно.

Засновник Кондитерської фабрики «Полюс»
М.М. Капуста

Історія компанії «Полюс» бере свій початок у 1996 році.

Першим випущеним продуктом став наш легендарний батончик «Полюс», який вже більше 20 років є улюбленими ласощами українців. Неймовірну популярність йому принесли поживність, насичений смак, зручний формат, натуральні та якісні компоненти. «Полюс» з горіхом фундук є основою нашого кондитерського виробництва. Для його виробництва ми закуповуємо високоякісний грузинський фундук і какао найкращих сортів.

У наших продуктах ми не використовуємо консерванти, барвники та ГМО.

Головним пріоритетом Фабрики «Полюс» є якість. Продукція компанії «Полюс» сертифікована системою якості продуктів HACCP ISO 22000. Виходячи на нові ринки збуту, ми готові отримувати всі необхідні сертифікати, щоб повністю відповідати стандартам країни імпортера. Так у 2017 році нами був отриманий сертифікат HALAL. Крім того, на базі нашого підприємства працює атестована лабораторія.

У компанії гнучке виробництво, великі технічні та технологічні можливості. Ми виробляємо широкий асортимент вафельної продукції: вафельні батончики, вафлі вагові, цукерки, подарункові торти та вафельний напівфабрикат. В даний час кондитерська фабрика «Полюс» успішно виходить на нові ринки країн Європи і Середньої Азії.

Ми дотримуємося всіх провідних тенденцій ринку у сфері продажу та виробництва.
Ми чуємо нашого споживача та намагаємося дати йому якісний і смачний продукт.
Ми віримо в те, що наш батончик може стати не тільки улюбленими ласощами українців, але й усіх людей у світі.